top of page

Nabízíme vytvoření design-projektu a dodání špičkového nábytku pro hotely, lobby, hotelové pokoje, restaurace, bary, kavárny a další komerční projekty již od roku 1992. Naše studio se neustále vyvíjí a inspiruje se aktuálními trendy v designu, což se odráží v našem know-how a bohatých zkušenostech v oblasti nábytkářství.

Spolupracujeme se všemi předními italskými výrobci nábytku, osvětlení a vybavení, což zaručuje nejen kvalitu našich produktů, ale také špičkový design a inovace. Spolupracujeme s řadou nadšených zákazníků, kteří ocenili naši odbornost a letité zkušenosti v nábytkářském sektoru. Jsme připraveni vám pomoci realizovat váš projekt a vybavit vaše prostory s nádechem originality.

Naše nabídka zahrnuje kompletní vybavení hotelových pokojů, recepční nábytek, židle, stoly, křesla, lavice, zahradní a venkovní nábytek, slunečníky, venkovní i klasická osvětlení a mnoho dalšího. Poskytujeme vše, co je potřeba k vytvoření unikátních prostor s jedinečnou atmosférou, a všechno to s maximálním respektem k vašemu rozpočtu.

KOMERČNÍ PROSTORY

Kontaktujte nás

Typ objektu
bottom of page